Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Вишнів: конкурс читців присвятили Небесній Сотні

15:08 22.02.2018
829

У Вишнівському НВК пройшов територіальний конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка.

Конкурс присвятили річниці пам’яті героїв Небесної Сотні, адже 20 лютого 2014 року, пізніше у народі названого чорним четвергом, було вбито на Майдані у Києві близько сотні героїв. Ціною Небесної Сотні, яка поклала свої життя за нашу свободу, ми тепер виборюємо справжню незалежність, про яку мріяв великий Кобзар і про яку ніхто не зможе сказати, що воля і свобода дається Україні надто легко. Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас, тому у пам’ять про загиблих усі присутні згадали їх хвилиною мовчання, – ідеться на сайті Вишнівської ОТГ.

Портрет Шевченка та його вірші стали частиною Майдану. Великий Пророк пробудив відданість, гідність та патріотизм. Сьогодні його вірші засяяли новими гранями, стали поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

12 учнів загальноосвітніх шкіл Вишнівської об’єднаної територіальної громади взяли участь у заході. А оцінювало майстерність декламаторів журі у складі: першого заступника сільського голови Галини Федончук, заступника сільського голови-начальника гуманітарного відділу Василя Стрільчука, головного спеціаліста гуманітарного відділу Антона Марцинішина, завідувача Вишнівським сільським будинком культури Людмили Лонюк та педагога-організатора Вишнівського НВК Ольги Романюк.

Кожен учасник декламував свої улюблені вірші Т.Г.Шевченка і вплітав їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету.

Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними костюмами.

В рамках конкурсу діти читали такі твори, як «Мені однаково» (Павло Сиротюк, Радехівська ЗОШ І-ІІ ст.), «Хіба самому написать…» (Олег Корнелюк, Римачівський НВК), «Минають дні, минають ночі» (Ангеліна Ляшук, Штунська ЗОШ І-ІІІ ст. та Ірина Стрілюк, Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Ой три шляхи широкії» (Оксана Морощук, Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Заросли шляхи теранми» (Ірина Рищук, Вишнівський НВК), «Доля» (Артем Герасименко, Вишнівський НВК), «Назар Стодоля» (Анастасія Король, Бережецький НВК), «Княжна» (Лілія Медвідь, Радехівська ЗОШ І-ІІ ст.), «Муза» (Олександра Зінчук, Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Наймичка» (Тетяна Булавчук, Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Осії. Глава XIV» (Анна Бісюк, Вишнівський НВК), «Гайдамаки» (Ірина Любежаніна, Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.)

За підсумками конкурсу журі прийняло рішення щодо переможців та оголосило результати за двома віковими категоріями. У середній категорії І місце отримав Олег Корнелюк, ІІ місце – Артем Герасименко, ІІІ місце – Анастасія Король. У старшій віковій категорії перемогу здобула Ірина Любежаніна, ІІ місце – Анна Бісюк та ІІІ місце – Тетяна Булавчук.

Призери отримали грамоти і подарунки, інші учасники – заохочувальні призи.Коментарі
18 лютого
Сьогодні
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
10.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин