Як у старовинному храмі Любомля Великдень святкували

У храмах Любомля відбулися святкові Літургії та освячення пасок.
У неділю, 8 квітня, християни святкують найбільше і величне свято у церковному році – Воскресіння Ісуса Христа.
Сотні любомльських вірян поспішали, аби почути слово Боже та радісну звістку – «Христос Воскрес!».
Читайте також: У любомльському храмі здійснили чин відспівування Плащаниці
Георгіївський храм – духовний осередок любомльчан та окраса краю


























Фото зі сторінки у Facebook храма Георгія Побідоносця.