«Миротворці» одягнули форму від «Батьківщини»

07 Травня 2018, 22:40
2296

Один із пріоритетів «батьківщинівців» Любомльського району – розвиток фізкультури і спорту, пропаганда здорового способу життя серед молоді, створення умов для занять ігровими видами спорту.

Саме тому вони підтримують місцевих спортсменів, допомагають спортивним інвентарем. Так, перед початком товариського матчу між командами «Рубіж» (Любомль) та «Надія» (Локачі) вручили футболістам професійні м’ячі.

А нещодавно партійці допомогли екіпіруватися команді «Миротворець», до якої входять учасники бойових дій на Донбасі. Перед поєдинком, що відбувся на стадіоні «Колос» із командою міста Вараш сусідньої Рівненщини області, депутат, заступник голови районної ради Ганна Сачук передала любомльським футболістам нову форму та бутси. Вона привітала гравців, побажала їм міцного здоров’я, успіхів у спорті та перемог.

І вона не забарилася – господарі поля перемогли суперників із рахунком 2:0.

Коментарі
08 Травня 2018, 02:13
перший раз чую що батьківщина займаеться розвитком спорту мабуть скоро вибори
08 Травня 2018, 02:44
Піарщики
08 Травня 2018, 02:48
Дякуємо Батьківщині ,робіть такі самі вчинки і нехай вас піарять!!!
08 Травня 2018, 03:20
До вашого відома зараз будується спортивний майданчик на території 2школи, половину суми 750 000 гривень це заслуга Батьківщини і депутата ВР Крулька Івана Івановича
08 Травня 2018, 11:58
спортивні майданчики та інші такі обекти будуються за рахунок різних бюджетів а заслуга пана крулька була б тоді коли б він виділив би кошти з власного карману якщо взяти до уваги скільки в нашому районі виввезено лісу то вже давно мають бути не тільки спортивні майданчики
08 Травня 2018, 12:23
<p>Неспорю такі бл... як Латковский і стрільчук були і будуть в кожній партїї,але ми говоримо про конкретну справу про допомогу атовцям ,приємно ,взагалі ніяка партія цьому непосприяла а Батьківщина відгукнулась</p>
08 Травня 2018, 12:56
а ви можете мені дати відповідь що таке ато?
08 Травня 2018, 12:58
я нічого не маю проти атовців.ще в любомлі е великий українець сушик м.м.який в місяць отримуе 20 тисяч зарплати нехай виділить частини на фк миротворець