Депутат обласної ради Володимир Дибель перейшов у фракцію УКРОП

04 Квітня 2018, 12:22
Володимир Дибель 5365
Володимир Дибель

Представник політичної сили «Наш Край» Володимир Дибель оголосив про вихід із однойменої фракції та звернувся до голови Волинської облради з проханням включити його до складу УКРОПу у раді.

Про це стало відомо під час чергової сесії Волинської облради в середу, 4 квітня.

З аналогічним зверненням про включення в УКРОП звернувся депутат Михайло Імберовський, який, як повідомляли волинські ЗМІ, днями покинув партію «Самопоміч».

Як повідомив голова Волинської облради Ігор Палиця, фракція «Наш Край» у раді припиняє своє функціонування у зв’язку з недостатнім складом.

Коментарі
04 Квітня 2018, 15:28
А шо удівітельного? Дибаль завжди старався примазатися до любої влади
04 Квітня 2018, 16:01
Дуже мудре рішення,Дибель зробив для лікарні більше чим всі інші партії разом взяті!
04 Квітня 2018, 16:49
ЦЮ ЛІКАРНЮ ДОБУДУВАВ ЩЕ БОРИС КЛІМЧУК .==це треба постійно пам"ятати .
04 Квітня 2018, 18:35
цю лікарню побудували люди - прості люди...<br/>ніхто не пожертвував з свого карману на будівництво, а фінансувалося з державного бюджету який наповнюється за рахунок пересічних громадян, які платять податки...<br/>так що не треба ля-ля-ля
04 Квітня 2018, 22:26
Хтось ордена і славу хоче привласнити.Це не доречео,низько.Це людські гроші,а не чинуші,вони тільки красти уміють,як практика показала.
05 Квітня 2018, 01:42
Все ви правильно пишите ,так це гроші платників податків,але реалізація даного проекту це 100% заслуга Дибеля Володимира Юрійовича
05 Квітня 2018, 09:46
Модераторам привіт! Тільки схвальні відгуки залишають)))) Браво!
05 Квітня 2018, 11:42
Податки у всіх районах платяиься, але лікарні не всюди будуються. Окрім коштів треба ще й велике бажання і завзятість
05 Квітня 2018, 15:01
Кєровнік ринку тепер має нового друга по партії)))
06 Квітня 2018, 02:18
Мабуть ти маєш досвід «подлизывать попец »,робота яку зробив і робить зараз ДИБЕЛЬ для лікарні та жителів району безцінна! Заздріть мовчки......
06 Квітня 2018, 02:22
На рахунок УКРОПУ ,назвіть любу зареєстровану партію на теренах області яка більше зробила(фінансово з власної кишені Палиці)для громади ?
06 Квітня 2018, 04:14
Не видаляйте коментарі!!!!<br/>Дибель і хату нічогенну збудував у центрі міста і асфальт поклав!<br/>І на всіх кладе, хто йому неугодний!<br/>Лікарню почали будувати ще у 1988 , а він в той час ще по горах бігав...
06 Квітня 2018, 09:59
на рахунок хати ,в 60 років він по твоєму на вокзалі мав жити?на рахунок на всіх кладе,правильно робить хто гальмує процес розвитку лікарні і штани протирає . А лікарню почали будувати в 1988 і стояла вона недобудована 20 років з своїми кєровніками,поки не прийшов Дибель!
06 Квітня 2018, 12:09
Та всі знають, що хата - це колишня молочна кухня- розташована в центрі міста - будували її всі працівники лікарні - швидка там була ніби на виклику - щоденно привозила і людей(працівників лікарні - наче рабів на панщину) і харчі і будматеріали(які мали йти на будівництво лікарні)<br/>Та тут нема , що пояснювати - пишите аби вибілити вашого Дибеля!<br/>В 90-х ніякий Дибель теж лікарню не добудував би (не ті часи і не те фінансування).<br/>А в 2000-их був хоч слабкий але прогрес у державі - от і добудували(це зробив би будь-який керівник лікарні при тодішніх умовах). <br/>От зараз наприклад чому ваш Дибаль недобудує нове інфекційне відділення,коли він такий молодець????<br/>Як лежали бетонні блоки під це відділення, так і лежать(а так говорив-розпинався, що все буде на одній території, а не розкидано по Любомлі).І теж вже з десяток років пройшло-люди почали забувати про обіцяне.<br/>P.S. Та взагалі багато писати - мало слухати.
06 Квітня 2018, 12:15
правду кажеш
06 Квітня 2018, 12:22
Блок Литвина, &quot;Єдиний центр&quot;, &quot;регіони&quot;, &quot;наш край&quot;, тепер &quot;УКРОП&quot; - куди завтра?
06 Квітня 2018, 12:29
Дибель і керівник ринку це різні люди в своїх амбіціях, поведінці та поглядах на все в цьому житті, не потрібно узагальнювати.
06 Квітня 2018, 12:31
подумай, кому, крім Дибеля це вигідно
07 Квітня 2018, 00:48
Ха-ха
20 Травня 2018, 21:55
Якби не Дибель лікарню бізнес ще тоді поділив би між собою.Ви мабуть не знаєте як нагинали його щоб третій корпус віддаа,але тільки він міг вистояти і будувати почав ,коли в країні ніхто нічого не будував.Прийшов з хорошими звязками і використовував їх для блага Любомля.Чи вигідно було це для нього? Вигідно мабуть тільки для задоволення його амбіцій,щоб доказати і собі ілюдям що він багато що може.І доказав.Хто більше зробив для людей Любомля яе він.І щоб там хто нн казав,а ми повині йому дякувати.Чи може хто крім нього з керовніків,безнісменів чи депутатів госпітальний округ відстоював? А з партії в партію ходить ,інакше нічого і не добився б.Життя в нас таке.Скільки із-за заздрості грязі на нього вилито,а він не обізлився.Ворогів друзями своїми зробив.Тільки дурні тепер з ним ворогують,бо гірші за нього,тому зляться.Жаль,що сільську медицину від лікарні від'єднали,безлад там і чи наведе порядок там реформа неввдомо.Я не є великим стороником Дибеля,але хочу бути чесним перед собою.Він особистість!З плюсами,з мінусами,але особистість з якою нам дуже повезло в Любомлі.