Любомльська ОТГ: депутати не підтримали ідею з червоно-чорним прапором

29 Березня 2018, 09:17
1762

Під час обговорення цього питання обранці не дійшли до спільного рішення.

На сесії Любомльської ОТГ, що відбулася у середу, 28 березня, депутати від фракції ВО «Свобода» звернулися до колег із пропозицією у дні, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яті Героїв, на адмінприміщенні міськради, на приміщеннях підприємств, установ, організацій усіх форм власності, громадських об’єднань разом із державним підіймати революційний червоно-чорний прапор ОУН. Про це пише Кордон.

Нагадаємо, нещодавно таке рішення прийняла районна рада.

Втім, при обговоренні питання єдиної думки з цього приводу не було: одні депутати закликали прийняти позитивне рішення, інші ж доводили, що вони не проти червоно-чорного прапора як такого, але вивішувати його на приміщеннях ‒ не на часі.

Власне, результат голосування був прогнозованим: переважна більшість обранців утрималася, відтак, рішення не прийняли.

Коментарі
29 Березня 2018, 13:37
Егей, ви там вже геть з глузду з'їхали?! То давайте кожен на своє свято буде вивішувати прапори - то радянський, то німецький, то російський! Треба шанувати свій єдиний жовто-блакитний прапор! Займіться роботою, і дурниці в голову лізти не будуть!
29 Березня 2018, 13:49
А Свободівці тільки і вміють що з прапорами бігати. Цирк якийсь, чесне слово. Давайте ще радянський прапор вивісимо. У нас є законні державні символи _ це синьо-жовтий стяг(для тих хто забув).
29 Березня 2018, 16:20
Ну ви не зовсім праві.... треба ще повісити польский,японський,китайский,французький....... і ще багато багато інших прапорів.... вже все вирішено лишилося тільки за прапори вирішити..... давайте обпрапорим весь любомль..... заодно давайте проголосуемо за другу державну (бажано китайську) мову о нашому ОТГ
30 Березня 2018, 00:26
повісимо червоночоний прапор а разом з ним комуняк і ригів - щоб сукі боялися українців
30 Березня 2018, 12:53
Дуже правильне і виважене рішення! Депутатам Респект !Непотрібно нам приймати нерозсудливі рішення,нехай ВР і Президенти на державному рівні вирішують такі питання
30 Березня 2018, 14:06
Є Конституція, є закони України, яких необхідно дотримуватись... Молодці Любомльчанка, Петро, До свободівців...
30 Березня 2018, 18:49
прапор то добре а тих депутатів козлів треба в шию гнати за те що РИНОК ПРОДАЛИ продали курку яка несла золоті яйця і свободовці перші голосували
30 Березня 2018, 18:50
Ви що справді- а чому так тихо і людям нічого не сказали
30 Березня 2018, 18:58
А що Ви незнаете що вони бояться людей
31 Березня 2018, 13:59
Замість того , щоб думати , як промисловість та економіку зміцнювати, вони про прапорці сперечаються. Не дивуйтеся , що стали жити гірше . Це не вата і Путін винуваті, це свідомість з хутора тормозить розвиток держави.
31 Березня 2018, 14:00
Вам народные дебиле нечем заняться ,или от того что подменяет цвет флага станет лучше жить? Народу это уже все надоело,и каждый нардеп должен понимать что лично ему уже будет все равно на фоне какого цвета тебя повесит народ,скооороооо.!
02 Квітня 2018, 01:07
У нас є жовто-блакитний прапор,до якого ми вклоняємось а ті свободівські забаганки хай Микола тримає в темній шухляді