Чоловік судиться із патрульними, з якими виник конфлікт на заправці у Вишневі

23 Березня 2018, 14:33
4968

Житель села Куснище Віктор Гуменчук, якого на очах в його маленької доньки та дружини побили інспектори патрульної поліції, вимагатиме для них суворого покарання. З його слів, саме вони спричинили інцидент з бійкою та діяли не в межах власних повноважень та законодавства.

Про це йшлося 23 березня під час судового засідання у Любомльському районному суді, – пише ІА «Волинські новини».

Нагадаємо, на АЗС «ОККО», яка знаходиться у селі Вишнів, патрульні зупинили водія, а згодом, після словесного конфлікту, побили його на очах у дитини. Водій дорікнув в порушенні процедури оформлення адмінматеріалів, на це поліцейський відповів хамством, почав плутатися в законах і нахабно світити в камеру.

Читайте також: «В інтернеті гуляє відео, як на автозаправці у Вишневі водій-порушник вдарив патрульного».

«У патрульній поліції прокоментували відео з водієм-порушником».

Водієві – кримінал, патрульному – службове розслідування: розповіли деталі конфлікту на заправці у Вишневі».

Віктора Гуменчука звинувачують в тому, що 26 лютого 2018 року о 21 годині 20 хвилин він вчинив хуліганські дії, висловлювався нецензурною лайкою, погрожував працівникам поліції, шарпаючи їх за формений одяг, та не реагував на їхні зауваження. Відтак, його звинувачують у вчинені адміністративного правопорушення за статтями 173 (дрібне хуліганство) та 185 (злісна непокора працівнику поліції).

Як повідомив суду Віктор Гуменчук, на заправці ОККО на трасі Київ-Ковель-Ягодин, куди він під’їхав на автомобілі разом з дружиною та малолітньою донькою, до нього підійшов працівник поліції та попросив пред’явити водійське посвідчення.

Зі слів патрульних, дитина їхала без спеціального крісла на передньому сидінні транспортного засобу.

Втім, як розповів обвинувачений, він відмовився надати йому водійське посвідчення, оскільки обвинувачення були безпідставні, адже інспектору показали, що крісло для дитини в автомобілі було, і його донька сиділа саме в ньому. Тож, зі слів Віктора Гуменчука, в нього попросили документи для встановлення особи.

«Хоч я мав право не надавати йому документи, але я надав йому закордонний паспорт. Інспектор взяв паспорт і пішов до свого автомобіля, де, як виявилося згодом, він склав на мене постанову», – зазначив обвинувачений та додав, що спочатку патрульний перебував сам, а згодом до нього прибув його колега на цивільному автомобілі.

«Згодом він підійшов до автомобіля і показав мені винесену постанову, хоча мені ніхто не пояснив моїх прав, не була надана можливість залучити адвоката, не допитали свідків, також в мене не відбирали письмове пояснення.

Коли я відмовився його підписати, працівник самовільно відчинив двері мого автомобіля і почав мене з нього витягати, оскільки хотів обшукати мій автомобіль. Втім, я не дозволив їм цього зробити, адже вони не мали на це права. Вони витягнули мене з машини, шарпали за плечі, використовували проти мене спецзасооби, наносили удари, зокрема ліхтариком по обличчі», – пригадав Гуменчук.

Також він припустив, що інспектор міг перебувати під наркотичними засобами, оскільки його поведінка була надто підозрілою.

Чоловік пригадує, як вже у лікарні, куди його доставили через те, що від спецзасобів в нього пекли очі та ротова порожнина, працівники служби моніторингу вимагали, аби він підписав протокол, який складали без його присутності, до того ж не давали з ним ознайомитися. Втім, він відмовився це зробити. Наступного дня Віктор Гуменчук зафіксував побої та опіки ротової порожнини та сітківки ока.

«Вони застосовували до мене балончик, я практично нічого не бачив. Дружина викликала швидку, яка приїхала через 40 хвилин, я мусив чекати на холоді, оскільки в теплі в мене все пекло», – пригадав обвинувачений.

Своєю чергою, суддя Алла Гайдук зачитала постанову, складену інспектором Управління патрульної поліції Києва Анатолієм Денискіним. У ній йдеться, що на передньому сидінні автомобіля дитина перебувала без спеціального крісла. Також зазначено, що Гуменчук поставив свій підпис і отримував копію постанови.

Втім, як повідомив Віктор Гуменчук, він оскаржував цю постанову в Любомльському районному суді, тож остаточного рішення ній немає.

До того ж, в іншому протоколі йдеться про те, що інспектор Денискін внаслідок побоїв від Гуменчука отримав забій м’яких тканин носа та губи. Проте Гуменчук відкинув ці звинувачення.

Відтак, суд виріши оголосити перерву до 4 квітня, аби викликати свідків на наступне судове засідання, серед яких інспектор Анатолій Денискін, дружина Віктора Гуменчука та свідок Олександр Зеньковець.

У коментарі Інформаційному агентству «Волинські новини» обвинувачений Віктор Гуменчук розповів, що вимагатиме для інспекторів покарання, адже вони діяли не в межах законодавства.

З його слів, про засідання суду він взагалі дізнався випадково, адже повідомлення про суд прийшло на адресу, де він прописаний, хоча проживає в Любомлі.

Він говорить, що судове засідання мало відбутися ще 13 березня, втім відбулося лише 23. Своєю чергою, Олександр Зеньковець, який був свідком подій вже у лікарні, пригадав, що полісмени не відпускали Віктора та вимагали, аби він підписав протокол, хоча той з ним навіть не ознайомлювався.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром