Дівчині, яка потрапила в Любомлі в аварію, потрібні гроші на складну операцію

20 Березня 2018, 11:00
16392

18-річна Іванка із села Гупали потрапила в ДТП, внаслідок якої отримала серйозні травми.

Аварія трапилася 10 березня на виїзді з міста Любомль. Авто, в якому перебувало чотири пасажира, злетіло в кювет і перевернулося.

Під час ДТП постраждало троє пасажирів. Подруга Іванки отримала перелом руки. Двоє хлопців не потребували медичної допомоги.

Детальніше у матеріалі: «У Любомлі авто, під керуванням п’яного водія, злетіло у кювет».

Найбільше дісталося 18-річній дівчині, за життя якої борються в обласній лікарні.

«В Іванки дуже постраждало обличчя. Роздроблена щелепа, кістка якої прорвала щоку. Вона бачить лише на одне око, зшитий язик і вухо, вибиті зуби. Дихає через трубочки, тому не може говорити, тільки пише, – розповідає мама потерпілої Наталя Василівна. – Іванка п’ять днів була в реанімації, але, на щастя, зараз її перевели у щелепо-лицеве відділення. Дякувати Богу, череп і тіло у донечки цілі».

Під час аварії дівчина сиділа спереду і вдарилася у панель та кермо авто. Іванка все пам’ятає, часто їй сняться ті моторошні хвилини.

«Вона в мене сильна і дуже хоче жити. Мужньо витримує всі болі, – крізь сльози продовжує розповідати Наталія. – Я мама чотирьох діток. Найменшенький дворічний синочок постійно по телефону запитує, коли приїду до нього. Серце розривається, бо й Іванку саму тут залишити не можу.

Коли сталася ця біда, я вдома всі гроші зібрала і поїхала Іванку рятувати. Лише на третій день згадала, що ж навіть дітям на хліб не залишила. Безмежно вдячна сусідам і всім небайдужим, які підтримують фінансово».

За приблизними підрахунками на операцію треба близько 100 тисяч гривень. Адже лише одна пластина коштує 15 тисяч.

«Іванці повністю потрібно скласти щелепу, тому ще не відомо, скільки пластин необхідно буде, – говорить жінка. – Ми вже все, що можна, виставили на продаж. Я б і будинок продала, квартиру б знімали, аби дитину врятувати. Для нас кожна гривня дуже дорога».

Підтримати Іванку можна, переказавши гроші на картку мами Наталії Василівни Ціпяшук 4731 2191 0779 7650.

Допоможімо повернути до життя 18-річну дівчину.

Коментарі
20 Березня 2018, 14:32
=Внаслідок автопригоди 17 та 18-річні пасажирки «Volkswagen Golf» отримали тілесні ушкодження, їх госпіталізували. Ще один 19-річний пасажир легковика також травмувався, однак після огляду лікарів від госпіталізації відмовився.=12,03,2018<br/> А ДЕ ПРО ІВАНКУ?ВОДІЙ П'ЯНИЙ ДЕ? ХТО ВІН??!!!!
20 Березня 2018, 14:46
Отож бо й воно!!! Через п'яного водія - біда людям. Дитина частково винна в тому, що сіла в авто до водія на підпитку. Але допомогти треба.
20 Березня 2018, 15:47
А тепер п'яний водій нехай оплатить лікування.
20 Березня 2018, 18:16
Той п'яний водій наступного дня після аварії біля вокзалу в тому гадюшнику патифоні гульдибанив зі своїм товаришем редискою, як то й нічого не сталось. Таких пи,,,дити треба, щоб місця живого на ньому не було
20 Березня 2018, 23:08
коли ж ті дівчата зрозуміють що з п’яним водієм поїздка дорожча? Хто знає- це він збив огорожу фігури при в’їзді в Любомль?Назвіть його, народ повинен знати своїх підерів
20 Березня 2018, 23:50
Дайте будь ласка його Фамілію. І імя
21 Березня 2018, 00:40
&lt;p&gt;Імя редіскі - Олександр Фірчук, той ще п..ар, пи..ти їх надо і дєпорт з Любомля дати, життя людям ламають&lt;/p&gt;
21 Березня 2018, 11:58
Мама хоче продати все, готова жити на квартирах, щоб врятувати доньку...<br/>Пацан зробив аварію, на другий день відпочивав, і напевно взагалі не задумувався про свій поступок. Я думаю доречніше, що той воділа, який купив права за сало повинен продати все. На права, авто і на бухло гроші були. А відповісти за свої вчинки - в кущі.. Потім же буде ходити і розказувати свою п**ту історію.
24 Березня 2018, 16:32
За Гріхи батьків відповідають дітки<br/>Шкода...
26 Березня 2018, 02:25
ВОДІЙ НЕ ВЕДИСЬ НА ТІ РОЗКАЗИ ТИ ЗАРАЗ ДОПОМОЖЕШ А ДАЛІ ЩЕ НАСУДІ ТАКЕ НА ПЛЕТУТЬ ЩЕЙ СЯДЕШ.
26 Березня 2018, 02:27
Вово не ведись !!!
26 Березня 2018, 02:49
А спить той воділа спокійно?<br/>Чи думає Бог не бачить ?<br/>Я б його відразу посадила - за те що в нетверезому стані сів за кермо...Совісті в нього не має і так видно,але життя попереду і бумерангом все повернеться.
26 Березня 2018, 03:10
Вася в тебе совість є таке казати????<br/>Я не думаю що її мама хочє на цьому нажитись....
27 Березня 2018, 00:48
Я думаю що в такому випадку мама Іванки і в думці такого не має .Дай Боже щоб дівчинка одужала
27 Березня 2018, 20:06
Іванка видужуй , хай тобі Бог дає сили.<br/>Будь впевнена в собі , ти молодець*і я знаю ти сильна...<br/>і мамі твоїй здоровя що витримцє це все, ну і всім рідним <br/>а той водій ще пожаліє про ту ніч, його Бог покарає за це
27 Березня 2018, 21:07
Так це був Фірчук і Кащей
27 Березня 2018, 21:17
Сама винна,не треба сідати в машину до п'яних .Знають всі в Любомлі і по селах який той редиска дурний,міг і згвалтували .а його ще деякі покривають.Таких як він потрібно саджати,а таких як Іванка,потрібно щоб батьки навчили думати головою,і щоб не сідали в машину до таких дурних
17 Травня 2018, 21:53
Люди задумайтеся чи потрібно скидати тій &quot;Бєлкі&quot;гроші,я розумію що біда я теж скидав,але ж вона ті гроші тратила Іванку,але коли почув,а потім побачив що вона за ті гроші,планшети,клей та цемент на хату за 1000000 нову ванну,яка коштує недешево,а ще тими грошима розрахувалася з боргами,ну а зверху купила машину.Ну люди дивіться чи потрібно скидати тій Бєлкі гроші?Пишіть.....
17 Травня 2018, 22:02
Так,я теж чула,що гроші вона тратить наліво і направо,а дитині тіпа допомагає,я знаю що вона за ті гроші купувала все недивлячись на ціни,а тим паче моюще для підлоги&quot;спеціальне&quot;.Ну як то дитині допоможи,а не тільки банки по магазинах ставиш,на таких грошах далеко не заїдеш.
17 Травня 2018, 22:06
Якби не мамин язицюра то дитина булаб ціла,ане клясти на всіх і недитячими прокльонами&quot;гробіками&quot;,&quot;вішельницею&quot;,&quot;каліцтво&quot; Наташо опустись на землю
31 Травня 2018, 02:54
Ставити відеоспостереження за гроші,які зібрали люди та волонтери на лікування доньки,я думаю,що це вже задуже.Люди подивіться куди вона спускає гроші,які призначені на лікування.Як так можна?????????