Любомльські дзюдоїсти привезли з Рівного 9 бронзових, 5 срібних і 4 золотих медалі

26 Лютого 2018, 12:14
Фото зі сторінки Олексія Чуня в Instagram. 5287
Фото зі сторінки Олексія Чуня в Instagram.

Спортивний захід проводився серед юнаків і дівчат 2007-2008 років народження і присвячувався 29-ій річниці виведення військ з Афганістану.

Здобуток любомльських дзюдоїстів доволі пристойний: 9 бронзових, 5 срібних і 4 золотих медалі, – пише КОРДОН.

Зокрема, треті місці у своїх категоріях посіли: Рустам Мохнюк, Марк Шостак, Валерій Шлапа, Тарас Козачук, Максим Савчук, Дмитро Солодуха, Арсен Корнелюк, Микита Трубкович, Орест Семенович.

Другі — Вадим Галян, Ярослав Приказюк, Дмитро Громик, Софія Сергіюк і Карина Зотова.

Звання переможців удостоїлися: Тимур Мохнюк, Ілля Жарінов, Вікторія Гапонюк і Кіра Трофімук.

У підсумку любомльчани посіли на турнірі третє загальнокомандне місце. Готували спортсменів до виступу тренери Ніна Салуха та Олексій Чунь.