«Юлічка була людиною від Бога»: у Любомлі попрощалися з багатодітною мамою

13 Лютого 2018, 21:56
Юля співає зі своєю донечкою на сцені в актовому залі школи №2. 20811
Юля співає зі своєю донечкою на сцені в актовому залі школи №2.

Юлія Оніщук три дні боролася за життя, але, на жаль, Господь вирішив забрати її до себе.

У вівторок, 13 лютого, покійну відспівали у храмі Святого Архангела Михаїла, в якому вона співала в церковному хорі.

Хто знав Юлію висловлюють щирі співчуття та згадують, якою була покійна.

Тетяна Федончук на своїй сторінці facebook виклала відео, в якому Юля співає зі своєю донечкою на сцені в актовому залі школи №2.

«Юлічка була людиною від Бога. Щастям було знати її справжню. І щасливим був той, у чиєму житті вона була!» – йдеться у дописі.




Нагадаємо, у п’ятницю, 9 лютого, жінка народила третю дитину. Після важких пологів вона втратила багато крові, якою з нею поділилося кілька десятків жителів району.

Коментарі
14 Лютого 2018, 10:11
Хай з Богом спочиває!
14 Лютого 2018, 18:16
Звертаюсь до Дибеля В.Ю будь-ласка перевірте кваліфікацію деяких ваших лікарів! Особливо до гінекологічного відділення !Деякі Ваші лікарі такі як подружжя Франчуків (особливо дружина акушер-гінеколог ) зробили з державної лікарні" СВОЮ приватну" ,коли закінчаться ці побори,хабарі? якими обкладають всіх пацієнтів !
14 Лютого 2018, 18:25
Гінекологія це Жах в плані хабарів Ганайлюк нічим не кращий за Франчучку
14 Лютого 2018, 19:19
а хто в Франчучки чоловік,теж лікар?
14 Лютого 2018, 21:27
дубіїху тоже гнати
14 Лютого 2018, 21:37
Це ЖАХ!!! як жити на цьому світі! Ніякого гріха не бояться ті лікарі!! Брехали всім рідним замість того щоб сказати правду. Самі нічого не робили так ще й нам нічого зробити не дали.Юлічка задихалася а біля неї нікого й поряд небуло. Це привести Юлічкі діток до тих лікарів і хай вони дивлячись в ці маленькі оченятка скажуть що їх кохана мамочка вже більш ніколи не поцілує них в маленький носик!
14 Лютого 2018, 22:35
Там всіх треба гнати.Щоб більш не калічили життя таких мамочок!!!!
14 Лютого 2018, 22:36
В ту лікарню треба їхати тільки вмирати , там тобі навіть допоможуть це зробити своїм лікуванням
14 Лютого 2018, 23:05
Франчучки чоловік теж працює в лікарні в реанімації!!!
14 Лютого 2018, 23:08
Щодо Ганайлюка,то дарма,бо він не хоче брати навіть коли пропонуєш!!!!!!!!!!!!
15 Лютого 2018, 00:49
Ганайлюк брав и бере'не пишить дурниць!!!!!
15 Лютого 2018, 01:36
А вчителі не беруть? За кожну оцінку потрібно йти на додаткове заняття бо просто так пояснити слабо , <br/> <br/><br/><br/><br/> n nnn м аткове
15 Лютого 2018, 01:42
Не ривняйте людське життя и навчання.зараз якшо грошей нема,в ликарню можна и не йти
15 Лютого 2018, 02:37
Це не лікарі винні а держава,а хабарі самі люди несуть,.а в школі теж тільки одні побори.і теж все залежить від статусу батьків.
15 Лютого 2018, 11:11
Винна не держава,а саме люди в цій державі.Кажете люди самі несуть хабарі,а ви спробуйте не занесіть,вони у вашу сторону і не подивляться.А ще деякі прикриваються благодійними внесками.Знаєте,не залежно чи ти лікар чи ти вчитель-в першу чергу потрібно залишатись людиною!!! І згадати заповідь Божу &quot;Люби ближнього свого як самого себе&quot;!!',але для більшості це лише слова....
15 Лютого 2018, 19:35
Не рівняйте Ганайлюка з Франчучкою!!!В мене дочка і двоє невісток у нього родили і він ніколи навіть не натякнув на гроші,а як самі давали то брати не хтів!!!А якщо самі даєте як подяку,то не називайте це хабарем!!!!!!!!!
15 Лютого 2018, 22:08
Для чого звинувачувати лікарів вони робили все можливе. Просто потрібно було приїхати вчасно, а не дотягувати до ранку. Ви не були там, а вже звинувачуєте лікарів.
16 Лютого 2018, 00:02
ВЧАТЬСЯ НА ЛІКАРІВ.ДОВГІ РОКИ-НУ А ТЕПЕР.ВІДБИВАЮТЬ ТІ ГРОШІ ЗА НАВЧАННЯ ЩО ЗАТРАТИЛИ. ВИ СКАЖІТЬ ХТО НЕ БЕРЕ ХАБАРІ...
16 Лютого 2018, 00:14
Одне діло коли просто гроші беруть,а друге коли тупо нагло вимагають!!!!
16 Лютого 2018, 00:49
Люди відкрийте очі, які хабарі. Не давайте грошей з Вас ніхто їх не вимагає. Чому одразу все на лікарів, якщо вони такі погані, то чому ж люди ідуть в лікарню. Їдьте в інше місто! Ліки в аптеці вам за дякую не дадуть
16 Лютого 2018, 10:11
Це точно що ліки в аптеці за дякую нам недадуть,так само як за дякую нас не полікують ! А в лікарню ми їдем щоб отримати допомогу яку гарантує нам держава!!! Я не в приватну клініку їду! Так що немає чого в державній лікарні робити бізнес!(в даному випадку це стосується гінекології)
16 Лютого 2018, 12:37
А що Ви не отримуєте в лікарні допомогу?
16 Лютого 2018, 13:59
Шануйте лікарів за те, що вони вас ще лікують за ту мізерну зарплату іне виїхали в багатші країни.в усіх країнах лікарі живуть саме замржніше,тоиу що виконують саму відповідальну роботу.Що є важливіше за життя.Гарних лікарів годують пацієнти, якщо держава від них відреклось.
16 Лютого 2018, 19:08
Вибачте, але як ви можете тут звинувачувати когось і сперечатися?!Поспівчувате родині, зараз всім дуже важко, а особливо її діткам, чоловіку та батькам. Прошу зупиніться когось звинувачувати, ніхто з вас не знає як все було насправді, досить!
16 Лютого 2018, 21:50
Кого ж це з любомльських лікарів за кордоном чекають?
16 Лютого 2018, 22:08
Я думаю що багато хороших лікарів працює в Любомлі. Тим більше, якщо врахувати що Любомль-це ще той &quot;мегаполіс&quot; про який всі лікарі мріють.
17 Лютого 2018, 18:26
&lt;p&gt;Ви що, смієтесь??!!! Дякувати &amp;quot;лікарям&amp;quot; шо вони нас лікують за копійки??? Кому дякувати....це не лікарня, а м&amp;#39;ясокомбінат!!! І як хтось там писав вище, в других країнах...та в других країнах таких лікарів на роботі не тримали, гнали в шию, а тепер на лікарів йдуть всі хто попало, з баблом і тупі, а потім просто відмивають затрачене бабло!!! І доречі це вже не перша смерть породілі в Любомльській лікарні, і так все і лишається безнаказанним, все просто дуже легко сходить з рук!&lt;/p&gt;
17 Лютого 2018, 20:02
А хто приймав пологи?
18 Лютого 2018, 00:30
Пологи приймала Петрівна. Мало того що вони Юлічку не врятували а просто калічили, так ще й дитятко травмували коли виймали
18 Лютого 2018, 01:04
&quot;Калічили&quot;?Люди схаменіться зараз ніхто з вас не знає що насправді відбувалося.навіщо розводити плітки?
18 Лютого 2018, 01:27
Все на лікарів, як так можна. Ви ж там не були і не бачили, а звинувачувати і розводити плітки кожен вміє
18 Лютого 2018, 01:28
А як насправді відбувалось? Доречі Крец теж чуть не довів мене до смерті.
18 Лютого 2018, 13:29
Вибачте, але ж ви залишилися живою і з вами все гаразд . Вам ніхто не розкаже що сталося, адже це відомо лише рідним та близьким.
18 Лютого 2018, 21:56
То геноцид чистоі води! Тримати таких бездарів при роботі і покривати їхні вбивства то чистої води сприяння геноциду українського народу! Не вмієш лічити то йди папіроси вози за Буг і не муч людей!
18 Лютого 2018, 22:03
Вибачте, пан Невідомий,але Ви говорите дурниці! <br/>Ледь не довів до смерті, але ж залишилася живою? Все гаразд?Ви чуєте, що говорите? ледь не довів до смерті - це в вашому розумінні гаразд?<br/>Чому і за кого ви так заступаєтесь? за некомпетентних лікарів, які з людьми поводяться, як з м&quot;ясом?<br/>Мабуть,ви там були і все &quot;знаєте&quot;, або і є одним з тих горезвісних м&quot;ясорубів!!!
19 Лютого 2018, 20:20
Люди схаменіться,на все воля Господня, ми не маємо права судити і осуджувати. Всі ми люди і таке може с кожним статися.А хто винний в цій справі один Бог знає він і розсудить.
20 Лютого 2018, 18:03
Я особисто знаю про все що насправді відбувалося. І вибачте ви називаєте цих лікарів &quot;М'ясорубами&quot; але все ж таки звертаєтеся до них по допомогу.Я не лікар, але попрошу не рівняти всіх під один шаблон. Мені здається варто зупинитись всім і не писати більше нічого під цим постом, від того що ви Тут говорите на лікарів все що можна (Не знаючи правди, тільки по пліткам почули) ви нікого не повернетеся нажаль і нічого не змінете. Краще замість пустих розмов підтримайте сім'ю Юлі хто як може.
27 Лютого 2018, 21:01
Огидно читати коментарі,які тут пишуть на лікарів про хабарі.Невже в наш час подяка-це теж хабар?я не розумію.невже у лікарні з вас хтось примусово брав гроші?<br/>Неодноразово зверталась за допомогою до Ганайлюка Сергія Миколайовича.Це лікар дійсно від Бога,золота людина.Троє діток у нього народжувала.він ні копієчки з мене не взяв,так що не рівняйте всіх під одну лінію!<br/>а в цій ситуації краще помолитись за померлу Юлію,вічна пам&quot;ять.її вже не повернеш,на жаль.Допоможіть рідним у важкий для них час,а не шукайте винних і не розпускайте не правдиві плітки,якщо ви не знаєте всю ситуацію,яка там була,поки нічого не з&quot;ясовано!