Померла породілля з Любомля, якій здавали кров

12 Лютого 2018, 11:03
19231

Мама трьох діток Юлія Оніщук три дні боролася за життя, але, на жаль, її душа відлетіла на небеса .

Нагадаємо, у п’ятницю, 9 лютого, Юлія народила третю дитину. Після важких пологів вона втратила багато крові, якою з нею поділилося кілька десятків небайдужих жителів району.

Район.Любомль висловлює щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Господь прийме душу Юлії до Царства Небесного та дарує життя вічне.

Спасибі всім, хто відгукнувся та підтримав Оніщуків. 

За кілька днів на лікування Юлії пішло багато коштів. За життя її новонародженого дитяти борються лікарі в неонатальному центрі в Луцьку.

У наших силах врятувати маленьке серденько, підтримавши матеріально та щирою молитвою.

Картковий рахунок мами породіллі 5168 7573 3974 0518 (отримувач Гаврилюк Валентина).

Коментарі
12 Лютого 2018, 14:14
Бідна жіночка(( який це жах . Земля їй пухом! Співчуття родині!(((
14 Лютого 2018, 13:28
Брехня!!!!!!!!! Не обманюйте людей!!!!! Ніякі лікарі не боролися за життя нашої пташечки!!!! Це вони її загнали в сиру земельку!!!!!!! ЛІКАРІ ВИННІ!!!!!!
15 Лютого 2018, 01:03
То шо ликари не могли зрозумити шо з нею?треба було в Луцьк забирати
15 Лютого 2018, 02:51
Дуже співчуваю рідним. Я з Львівської області, але саме в ті дні перебувала у вашій лікарні і також сама і інші хто знав за тяжко хвору на той час Юлію щиро молились за їїї виздоровлення і знаю що лікарі робили що могли щоб врятувати її, але на все Божа воля. Дуже-дуже співчуваю , бо це велике горе для рідних! Нехай Бог Вас кріпить! Господь нехай прийме душу раби Божої Юлії і дарує їй життя вічне!
16 Лютого 2018, 01:23
Молились, певне була не транспортабельна, таки шкода що коновалам любомльським попалась, тут не дай Бог з патологіями попасти, ціни собі не складуть-а допомогти не вміють. Аби їх таки наказали, чи то перша померла? Тут крім Крецо ні одного совісного нема. І того в поліклініці посадили, ропуха всіма заправляє! Болото, а не гінекологія.
16 Лютого 2018, 19:13
Може досить когось звинувачувати?Ніхто з вас не знає як все було насправді, лікарі мають вищу освіту , повірте вони робили все можливе. Досить щось тут писати, прошу Давайте просто будемо співчувати рідним Юлі, особливо важко її батькам , чоловіку та діткам. Нехай для неї земля буде пухом!
16 Лютого 2018, 21:17
давайте просто співчувати? вже встановлено, що це вина лікарів<br/>так,справді,давайте будем просто співчувати, а долі людей далі нехай калічаться, бо міністерство освіти досі вагається ,чи запроваджувати для вступу на медспеціальності мінімальний бал ЗНО 150! та які там 150?? 180 мінімум повинно бути!!! оце вступають всякі примати, а потім діти через них сиротами ростуть! !! а ми просто співчуваєм
17 Лютого 2018, 18:33
А толку з того співчуття, дітям маму не вернеш, і не піднімеш! А ті &quot;лікарі&quot; і далі робитимуть свою роботу аби як!
17 Лютого 2018, 18:55
Я прошу підтримати родину хто чим може, досить писати хто винен.Ніхто з вас не знає що було насправді, таке відчуття що кожен був там і бачив все. Ви навіть не знаєте повне рішення судмедекспертизи
17 Лютого 2018, 19:10
А толку з того рішення? Там вони напишуть навіть те чого не було аби себе оправдати і провину інших приховатм
17 Лютого 2018, 20:36
Ви маєте якесь відношення до медицини? Навіщо всі тут це обговорюють?Це не стосується нас всіх, навіщо писати якщо Юлічку нам ніяк від цього не повернути!Діти залишилися без мами, гірше бути не може! Навіщо всі ці коментарі?
17 Лютого 2018, 22:30
Бо її не повернути, а як говорити, то може врятують наступну породілю! Бо я тут теж була на обліку, добре що вчасно утекли! Бо кесарів розтин в любомльських коновалів дорожче як в Луцьку! А луцький Обл. Пологовий будинок входить в трійку кращих України, туди з усіх областей породіллі їдуть! І про це треба говорити! І правильно родина бореться за справедливість! Всі Боголюби вистелені «пролікованими» в любомлі. Як кажуть? Що не казус-то з Любомля, ціни собі тут не складуть.
17 Лютого 2018, 22:40
Лікарі мають вищу освіту? Сміх та й годі! Краще б написали що вони її купили. Хто з сім’ї лікарів «не вдався», а хто так безрукий... ой як мене тут перепрошували за мої екстрені пологи в Луцьку, і як у вас здоров`я як у коней, слава Богу, і крім як перерізати пуповину, від тутешніх лікарів нічого не треба, то не значить що вони знавці своєї справи. Тільки втрапиш сюди з патологією- то лише на Бога надійся.
18 Лютого 2018, 22:26
Насправді все було інакше і непотрібно звинувачувати лікарів
19 Лютого 2018, 00:23
Насправді, в Любомлі некомпетентні лікарі, які просто НЕ ЗНАЮТЬ що робити в екстрених ситуаціях, і це горе довело це котрий раз! Не знаю, скільки ще людей має померти, щоб щось нарешті змінилось. Скільки людей на собі відчули сумнозвісне лікування в Любомльській лікарні.<br/>Люди, які тут захищають любомльських лікарів ніхто інакше як і ті самі любомльські лікарі,які в такий смішний спосіб намагаються створити хоч кілька &quot;захисників&quot;. Інакше в мене складається враження, що такі коментатори без здорового глузду...
19 Лютого 2018, 00:36
Ой та що таке вища освіта! Усі ми знаємо як легко вступити в будь-який ВНЗ України, якщо в тебе є гроші! Платиш за навчання і ти студент! У мого сина однокласниця минулого року вступала - не знає, що на нуль ділити не можна, написала зно на 120 балів і стала майбутньою лікаркою! <br/>І лікарем, і ким хочеш можна зараз бути, лиш би гроші! Кому ви тут розповідаєте, що в них вища освіта. І сміх, і гріх.
19 Лютого 2018, 00:49
http://life.pravda.com.ua/society/2017/07/5/225124/<br/><br/>Ось і маємо<br/><br/>Тут непотрібно далеко заходити. Варто лише почати з найменшого, і,як виявилось, найслабшого, - освіти<br/><br/>Бо Юлічки вже, на жаль, не врятуєш, але наступну породіллю ще можна, якщо внести освітні реформи, а лікарям пройти щось типу ЗНО, і відсіяти таким чином некомпетентних <br/><br/>Проте,на превеликий жаль, всі ми розуміємо що нашій країні невигідно випускати розумних лікарів - їм би лише гроші з платників<br/>А ми всі так і помремо. Правильно хтось вище сказав - геноцид! Люди,втікайте з тієї країни!!
19 Лютого 2018, 15:11
Не потрібно під один шаблон рівняти всіх лікарів.
21 Лютого 2018, 10:28
це не під шаблон рівняють любомльських лікарів, а шаблон підрівняний під них
21 Лютого 2018, 16:35
В українських медичних ВУЗах студенти здають &quot;щось типу ЗНО&quot; на 4 курсі, 6 курсі і 1-му році інтернатури, називається іспит &quot;Крок-1&quot;, Крок-2 і Крок-3 відповідно. Про умови проведення іспиту можете поцікавитись в інтернеті. Хоча я лікар, але я така ж людина як і ви дорогі дописувачі коментарів. І мені властиві всі ті самі якості що і у вас є, і мені дуже шкода Юлі і її дітей. Однак я не розумію чому всіх лікарів змішали з болотом.