Зарплата мера Любомля втричі перевищує середню по Волині

26 Січня 2018, 19:53
8602

За рік Роман Ющук отримав 148 тисяч 334 гривень.

Громадський рух ЧЕСНО порівняв зарплати очільників міст та селищ Волині, аби зрозуміти, чи набагато більше вони отримують у порівнянні з волинянами. Для цього дослідили декларації 2016 року очільників 17-ти райцентрів Волині, – інформує ЧЕСНО.

Роман Ющук вважає, що вона недостатня для очільника громади, аби почувати себе фінансово незалежним.

«Зарплати такої недостатньо. Адже відповідальності дуже багато. Як то кажуть, розпоряджаєшся трьома тисячами доларів, а отримуєш три тисячі гривень.

Чесно кажучи, як для міського голови, то це не зарплата. Є навіть більші зарплати, до прикладу, в суддів, в адміністрації та в інших чиновників. Це, що ви порахували, — моя зарплата у 2016 – це «брудна» заробітна платня. А так, я її в таких розмірах і не бачив. Отримував на руки 7-8 тисяч.

І загалом, інфляція зростає, купівельна спроможність падає. Тому ці гроші знецінюються. Якщо так взяти для нашого містечка, бо ж не у всіх містах рівень життя однаковий.

Ну, щоб людина себе нормально почувала, щоб вистачило на життя, то в доларах треба хоча б 1000. Все ж я вважаю, що престижність самої професії має підкріплюватися фінансовою незалежністю. Людина, йдучи на таку посаду, має почувати себе незалежно.

Держава формує мою заробітну плату, премії та надбавки надає депутатський корпус. Все ж наші зарплати залежать від держави, тому держава повинна думати, щоб такі службовці почували себе фінансово незалежними. Тут більше позиція держави має бути», – наголошує Ющук.

Коментарі
26 Січня 2018, 23:35
Анчко, а за цей же період зарплата Дибаля - 137196. Не набагато менше. млже дослідиш його декларацію?
26 Січня 2018, 23:45
А в Ющука стільки ж років стажу, як в Дибеля? Чи може Рома має державне якесь визнання? Це все треба враховувати, а не порівнювати непорівнюване.
26 Січня 2018, 23:51
в Дибальового корєшка Пархомука стажу ще менше як в Ющука а зарплата - 120 тисяч. але й тут мовчок.
26 Січня 2018, 23:53
Да ,з приходом нашої влади,затримка зарплати а меру мало.....+масовн скорочення а йому мало....
26 Січня 2018, 23:55
В Кобили попросіть зарплати
27 Січня 2018, 00:21
Шановний вчителе, а розкажіть які ваші доходи за 2017 рік? Середньостатистичний вчитель з повним тижневим навантаженням (18 год) та стажем роботи близько 10 років за рік отримав доходу у 117 тисяч ( в тому числі мат.допомога 4200). Можливо, варто спочатку свій дохід за рік порахувати?! Ви здивуєтесь тим цифрам... А відповідальність мера міста і вчителя порівнювати не доречно. Дуже легко судити чиюсь нішу, не відчувши її на собі.( Це вже до всіх хейтерів).
27 Січня 2018, 00:28
Шановні! подивіться які зарплати у завідувачів садка, деректорів шкіл...
27 Січня 2018, 00:41
Спочатку нехай вчителі учать так дітей щоб їм ріпєтіторів не траба було наймати почті по всіх предметах, а тоді зарплату просять. Пороблять пів дня до обіда, а з обіда вже вдома і получяють не набагато менше мера. Уровєнь теперішніх 11 класів то 4 польських класи 1939 року!!!!
27 Січня 2018, 01:31
А він не подумав, як живутт пенсіонери, матері-одиночки, так і вчителі , до речі, теж! Молоді вчителі, які мали ставку отримувпли 80 євро? Це сміх людський! Єропейські викладі мали крулі очі, чуючи це! Ющук - безтолковий адвокат, який не розбирається в елементарних юридчних справах, не думаю, що мер з нього кращий.Бідолажка , не витягує на 7 тисяч, просить 1000 доларів, а пенсіонери їдять ложками ікру,як не чорну, то червону на 1200 гривень.
27 Січня 2018, 01:42
Нема чого "плакатися" вчителям, бо порівнюючи з іншими у них тільки за останніх півроку двічі збільшували зарплату. Та чи змінилась якість надання освіти? Але коли є проблеми, то біжать до того ж мера чи голови... А ті малокомплектні школи давно пора закривати, як і зменшувати "роздуті" штати всіх установ. А то посада одна, а на ній по 0, 25 четверо сидить...
27 Січня 2018, 09:31
Зарплата в мера і заступників 19000гр в місяць зараз , допрацювався що посварився з гунчіком з палицьою і забрали усі гроші і наша громада стала бідна за гордість декого, а дбає тільки про себе і свою зарплату
27 Січня 2018, 11:30
Коли між хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений своїми руками і ніким не відібраний.(Степан Бандера)
27 Січня 2018, 12:45
Надбавка 4200? То можливо хтось собі так &quot;нарішав&quot; цю надбавку. Вчителі зі &quot;званнями&quot; нализаними у верхівках? В будь якому закладі є свої нижчі і вищі. Хто ближче до променистої влади, то і буде отримувати зарплату, і буде &quot;незалежним&quot; <br/>Про компетентність вчителів у викладанні свого предмету питання досить спірне. Оскільки великий відсоток учнів не мають тяги до навчання. І репетитори до дупи, коли дитині в голові зовсім інше, або вона посилає свого вчителя далеко і на довго.<br/>&quot;що престижність самої професії має підкріплюватися фінансовою незалежністю. Людина, йдучи на таку посаду, має почувати себе незалежно.&quot; - престижність професії? З яких пір державний службовець це престижна професія? Це слуга народу. Чи слово &quot;престижність&quot; тут використане, за рівнем заробітної плати? <br/>Людина повинна почувати себе незалежно і бути незалежною йдучи на будь-яку посаду. &quot;Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.&quot; А держава чинить свої дії, через держ службовців. Тонка аналогія через так звану престижність професій.<br/>Дуже прикро, що такі люди займають посади, і вирішують долі людей. <br/>Доки апарат влади, зацікавлений у вирішенні особистих питань зарплати, діла не буде.. Лікарі, вчителі, водії,будівельники,токарі, слюсари,економісти, і бабусі,що змушені торгувати на базарі, далі чекатимуть з моря погоди. Тоді, коли зможуть почувати себе незалежно, а то ж в них &quot;відповідальність &quot; менша... Це капець.
27 Січня 2018, 12:58
Я на таку роботу, як в голови ОТГ, і за 30 тис. не пішла би
27 Січня 2018, 13:15
Яка в вчителя відповідальність??? Не можу навчити - то діти такі, їх нічого не цікавить.... Ну а якшо зможу то канєшна я молодець, моя заслуга! Сплошна філософія!!! Канешно є гарні вчителі і в таких репетиторів не наймають но їх мало і їм є за шо платити. І мерів мало....
27 Січня 2018, 13:35
Щооо ,крадете наші кошти зарплатами , на робочому місті ніколи не бувають . А що ж такого ви зробили , на таку зарплату? Гроші громади то вмієте тринькати коли вони є., а зараз ...
27 Січня 2018, 13:51
Ше таких дибілів не бачив Роззуй очі
27 Січня 2018, 14:03
Шановні! а чому ви бачите тільки мера? Запитайте у сільськіx голів які у ниx зарплати, ще більші ніж у мера!!! Наприклад у бірківського голови 13000 тис...і що
27 Січня 2018, 14:14
Стандарти встановлені державою не відповідають реальності життя в країні, наприклад прожитковий мінімум та мінімальна зарплата. Тому поняття середньої зарплати так само. Стаття абсолютно спекулятивна. Сьогодні будь-який підприємець скаже що 500 доларів в місяць це прожитковий мінімум.
27 Січня 2018, 14:40
Стидно за такі малі зарплати і такі коментарі. З таким це, наш ворог ще довго буде з нас знущатись...
27 Січня 2018, 14:46
Крадуни і деребанщіки !!! Ганьба такій владі
27 Січня 2018, 14:49
Знаєте, що помітила... Яку б тему не обговорювали, а винні завжди вчителі. Тільки до чого тут вони не зрозуміло. Запитайте у вчителя Любомльського ОТГ коли він востаннє отримував зарплату. Сьогодні 27 число - ні авансу ні зарплати ще ніхто не отримав. То це по вашому норма? І щодо підвищення зарплат...обіщаних 25% від гройсмана немає))) їх просто немає а вчителі вже гроші лопатами гребуть...Логічно) Я не бачу нічого поганого в тому що мер висловив свою думку щодо комфортної зарплати яка б його задовольняла. Кожна людина хоче отримувати таку зарплату яка б не обмежувала його в його бажаннях.. те як це журналістка написала, теж спірне питання... просто щоб срач в коментарях влаштувати! Одне прохання, люди дивіться спочатку на себе, і не чиніть у всіх бідах вчителів, депутатів, мерів і всіх інших!!!(кумедно бачити вчителя в цьому переліку..Хах) Ми самі будуємо свою країну, своє місто.. те що у нас зараз є - на це ми і заслуговуємо
27 Січня 2018, 14:49
За таких і усі з міста тікають , хазяї в лапках
27 Січня 2018, 14:54
Без ніяких доходів на зарплату ось такі статки можна нажити ? Крадуди та деребанщіки і відкати
27 Січня 2018, 15:29
Багато звинувачень в сторону зарплати мера а хто її бачив. Мер із заступниками не сидять на місці так вони ж не квочки що зможуть щось висидіти. Мабуть на їхніх посадах ноги вовка годують. І від того що вони вимудрять вишукають залежать і багатьох з нас доходи. Коли ж наші журналісти перестануть заглядувати в чужі гаманці і спркійно працювати над випуском якісних публікацій в своїх виданнях. Можливо вони дійсно краще розуміють роботу мера лікаря музиканта ніж ту яку виконують.
27 Січня 2018, 19:54
Мер в Любомлі слабуватий Хто в цьому винен,хто його обрав?Знали ,що пацан без досвіду А його команда ...?
27 Січня 2018, 20:04
Коли журналістам робиться зовсім скучно, вони провокують мeра. Людину яка дбає про громаду. А імбіцили диванні тeму швидко підхоплюють
27 Січня 2018, 20:35
Я гососував за мера і вірю, що він з командою справляться. А зараз рано ще критикувати - циплят по осені рахують
27 Січня 2018, 21:40
Так, винні освітяни, о дитина не хоче вчитися, не може вивчити вірш чи табличку множення. Тому не має престижності педагога, бо мама вдома і баба завжди повторють, що ніхто нічого в школі не робить. Шановні, а ви самі займалися розвитком своєї дитини чи тільки покупляли гаджети і на цьому все. А потім ще самі своїх &quot;розумників'&quot; (3 класи польської шкоди ) відправите на виховательку. І буде так з ними, що університет набрава дубів, а випу
27 Січня 2018, 23:54
Набрав дубів, а випустив липу
28 Січня 2018, 12:42
Невже немає в шановних українців цікавішого заняття, ніж обговорювати чужі зарплати ?? Краще б щось корисне для суспільства робили , нема у нас цивілізації і навіть дуже ще вона далеко , живемо за якимись дикунськими поняттями . Аж страшно , від такої темряви в людських головах
28 Січня 2018, 14:20
Мені соромно за такого мера !
28 Січня 2018, 14:25
Це гроші Громади . І журналістці респект , одна незаангажована і небоїться бандітської влади молодець .Кордон це гузьова подстілка а наше життя боягузи і брехуни хай далі регіоналів людиною року робить позор їм вони не мають морального права про майдан і війну щось писати ганьба їм
28 Січня 2018, 15:02
щодо представника регіоналів у якості людини року - напрочуд вдало підмічено промах керівника цього райвидання , і це правильно - не боятися бандитської влади , але це має виявлятися аж ніяк у масовому обговоренні зарплат , це ніяк не плюс тим , хто зчинив весь цей рейвах, на себе нехай кожен в першу чергу дивиться, і робить те , що зможе допомогти реально людям , а не сіяти смуту серед них.
28 Січня 2018, 15:15
Люди озлоблені бо виживають на копійки , далі ще гірше ...
28 Січня 2018, 15:24
громада віддала свої голоси на офіційних виборах і за мера , і за депутатський склад , кожен хто хотів тоді віддав свій голос за достойних на його думку ) то чому ж зараз стільки крику ? чому не думаємо і не бачимо людей із великими душею і серцем а не великою кишенею тоді, коли голосуємо ?? бо тоді , як не прикро нас цікавить не те , що буде потім у далекому майбутньому , як про нас турбуватимуться , а те , що ми отримали незначне матеріальне винагородження за дорогоцінний голос тут і зараз, таких на жаль дуже багато , яких можна банально куиити , люди самі винні у своїх бідах і владу теж обирають самі , і продаються самі , природно, що незадоволені потім .
28 Січня 2018, 16:08
Прикро що бубушки і гроші роблять вибори , ось і плоди кошти відмивають потрачені ...
28 Січня 2018, 17:25
Ей ви, напишіть щонебудь про пенсіонерів,які мають 40 років стажу на відповідальній посаді і отримують 1700 грн А воно хоче 1000 доларів !
28 Січня 2018, 19:46
А хто вам, шановні, забороняє бути мером чи вчителькою? І зарплати їхні отримувати? Ви, я бачу краще всіх знаєте і як містом керувати, і як дітей навчати.
28 Січня 2018, 20:47
Чому за пенсіонерів нічого не пишеш . Думаєш,що ваша команда їх скоро доконає ? .
28 Січня 2018, 21:29
На рахунок мера нічого проти не маю. Молодий , завзятий чоловік, думаю під його керівництвом наше містечко буде процвітати!<br/>А щодо того , що Роман Висильович висловив думку про малу заробітну плату, то тут нічого немає поганого!!! Кожна людина має правориразити своє незадоволення.Хіба ми не говоримо про свої малі зарплати, і не просимо в петиціях до президента підвищити їх????
28 Січня 2018, 21:38
Молодий крадун і з ним нам не бачити розвитку міста. А самому про себе писати не личить.
28 Січня 2018, 22:35
Нічого поганого немає що мер висловив свою думку якою могла задовільнити його зарплата,питання ставилось йому і стосувалось безпосередньо його роботи! Про зарплату вчителів чи пенсії ніхто Романа Ющука не запитував ,думаю він теж хоче щоб всі працюючі люди мали достойні зарплати
28 Січня 2018, 22:58
Добре що вам хватае відкатів і крадіжок , банда і є банда крадії
28 Січня 2018, 23:26
Шановні! А чи все так гладко в Вашім королівстві. Чи не краще пошукати поліно в своїм оці. Бюджетна сфера немає конвертованої зарплати і доходи її працівників легко паплюжити. Ви подивіться скільки оголошено конкурсів на зайняття вакантних посад в ОТГ. Розумники і розумниці гайда в органи місцевого самоврядування. Вас ждуть надзвичайно великі зарплати і щанс довести що ви кращі. Удачі Вам.
29 Січня 2018, 11:27
Дуже справедливо В бюджетній сфері є можливість заробити, на закупівлях !
28/03/2024 Четвер
28.03.2024