Вихованка Любомльського ліцею на обласній спартакіаді «вибігала» друге місце

09 Жовтня 2017, 22:18
1566

У лісопарковій зоні відпочинку поблизу смт Стара Вижівка обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено перший вид програми XXV обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Волині – легкоатлетичний крос.

7 жовтня, участь у змаганнях взяли команди 12 навчальних закладів, – про це йдеться на сайті Комітету з фізичного виховання та спорту.

Перемогу святкували учні Луцького ВПУ будівництва та архітектури. Друге та третє місця посіли, відповідно, команди Оваднівського та Ковельського професійних ліцеїв. Команда Любомльського професійного ліцею посіла 4 місце.

В особистому заліку в бігу на 500 метрів друге місце серед дівчат здобула Богдана Сенюк.

Переможці та призери нагороджені дипломами відповідних ступенів обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.