На Любомльщині у ДТП загинув студент ліцею

13 Травня 2017, 17:18
Фото ілюстративне 8575
Фото ілюстративне

Славік Кохтюк із села Рівне був студентом третього курсу Любомльського професійного ліцею, здобував професію маляра-штукатура.

Аварія трапилася у суботу на світанку, 13 травня. Хлопець, керуючи мотоциклом, зіткнувся з гужовим возом. На жаль, від отриманих травм водій помер.

3
Фото з особивстої сторінки Вконтакте.
Фото з особивстої сторінки Вконтакте.

«О 3.49 до чергової частини поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду. На місце події прибула група реагування Любомльського відділу поліції. Було встановлено, що дорожньо-транспортна пригода трапилася у результаті зіткнення мотоцикліста з гужовим возом, – повідомив начальник Любомльського відділу поліції Анатолій Дружук.

За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування».

Коментарі
13 Травня 2017, 20:31
а чого не написали, що фурман підводи втік і залишив дитину помирати на трасі ?
13 Травня 2017, 20:34
Влад, бо нам цього не повідомили правоохоронні органи, пояснивши, що тривають слідчі дії...
13 Травня 2017, 22:35
А що "дитина" робила в такій годині на трасі?
13 Травня 2017, 23:22
він відвозив в сусіднє село друга,а що транспорт в таку пору робив на дорозі,і наш люд без совісті оставити вмирати молодого хлопця!Вже совість втратили через гроші!!!!Співчуття батькам!!!
14 Травня 2017, 13:24
Адмін сайта Журналіст (новинар) — людина, яка займається збором, створенням, редагуванням, підготовкою та оформленням інформації для редакції зареєстрованого засобу масової інформації, що пов'язаний з нею трудовими чи іншими договірними відносинами, — або займається такою діяльністю за власною ініціативою. <br/>Де ви інформацію зібрали крім в полісменів ? Заїхали в село і побували б на місці трагедії. А то фейкові новини друкувати всі можуть.. <br/>Співчуття батькам!!!
14 Травня 2017, 18:25
Ні хто не зоставив хлопця помирати,вже та брихня надоїла. А Батькам дійсно співчуваю
16 Травня 2017, 02:43
Саша,чому брехня?залишили помирати,молодого гарного,порядного хлопця,з яким бачилися майже щодня,віталися за руку!Це не люди,це нелюди,що саме гірше що в них теж є діти!!!Питання,якого милого ти соваєшся по лісі,а не спиш з дружиною та дітьми вдома!!Шкода що в нашій&quot;цивілізованій&quot; державі,винним лишається той що загинув!!А журналістів попросилиб дійсно приїхати і розпитати свідків,поліцію,оприлюднити всі дані,нехай люли знають в лице своїх &quot;героїв&quot;
16 Травня 2017, 02:52
І знову звернення до Саші,який каже що не зоставили!!А чому ж тоді його дід,о 5 ранку їздив в кожну вулицю де є коні та віз,та шукав сліди аварії,і таки знайшов,в одного з учасників пригоди вдома на подвір'ї??що аварія сталася саме там?чому вони не знаходились на місці аврії а ніби нічого не сталося спали вдома???та щоб вони вже там не крали в тому лісі,деревину чи дичину,якої лишилися одиниці,це не варто життя молодого хлопця,і того позору на все життя,і щоб люди тепер плювали їм в слід!!!
17 Травня 2017, 06:03
У всьому винна поліція, так як дивляться не за порядком, а за грошима, якби ноччю патрулювати, а не на митниці гроші грали такого б не було, підвода крала ліс ноччю і їхала без освітлення і без катафотів.
17 Травня 2017, 12:31
Згідна з тим що вина і поліції теж!Крав ліс,сам лісничий того ж лісу,в якого на подвір'ї якого підводу і виявили,яка скоїла таку біду!Отакі в нас тепер лісники,які самі крадуть ліс,поліція,яка охороняє зовсім не те що треба....прокуратура,в якій винні ті що вже мертві і т.д....
09 Червня 2017, 17:54
Люди хватить обсирати водія того воза він і так настраждавася! ви там не були і аварії не бачили аби тікі пообговорювати і плітки розвести...якби там не було батькам справді великі співчуття!
02 Липня 2017, 19:12
Настя, ми справді там не були, але ті хто були на воді справді винуватці цієї смерті. Адже якби вони не крали ліс то б Славік був живий. Мали б вони совість прийшли би на похорон де велика кількість людей оплакувала цього доброго, гарного, щирого і доброзичливо хлопця, якого знали багато людей і через таких людей як тих хто крав ліс він лишився життя. Як там би не було, але ми не взмозі повернути Славіка як нам би не хотілося. Але він завжди буде у нас в серцях. Співчуття брату Міши, сестрі Олі, мамі, татові і всі рідним. Ми ніколи його не забудем...
02 Липня 2017, 19:23
Славік ти маєш рацію. А тих хто був на возі хай мучить совість до кінця життя... Любимо... Сумуємо.., Пам'ятаємо.... Співчуття рідним
02 Липня 2017, 19:39
Наталя причому тут плітки. Люди висловлюють свою думку. Адже новина про Славікову смерть шокувала друзів, рідних,і навіть знайомих. Йому було всього 18 І навіть ніхто не припускав такої думки що його не стане. Віталися, дружили, закохувалися, зустрічалися, бачилися. І в один день все це зникло. Я розумію як це боляче у самої при згадці що Славіка нема серце обливається кров'ю а душа рветься на частини. Хлопець який мав скоро одружитися, побудувати будинок помер.... У мене зараз сльози на очах, бо я знаю що таку людину як Славік я не зустрічав і не зустріну ніколи... Любили як друга, кохали як хлопця, не уявляли життя без нього як без брата, сина.., Любимо. Сумуємо. І завжди пам'ятаємо. Бо це найкраща і найдобріща людина яку я зустріла на сьогоднішній день і мабуть назавжди. Вже пройшло більше ніж місяць а я й досі не можу повірити. Щоб описати Славіка не можливо підібрати слів бо їх не існує. Бо це була людина від Бога яка нам показала як потрібно любити життя... Більш нічого не скажу бо кожне написане слово це рана на моєму серці. Ми ніколи тебе не забудем.......
03 Липня 2017, 00:24
Ваша правда
29 Липня 2017, 22:02
наталя ти говориш правду адже такого хлопця як СЛАВИК ми не зустринемо николи... любили.... любимо..... и завжди будемо любити и памятати.... спивчуття ридним и знайомим......)))))!!!!!
30 Жовтня 2017, 23:52
До останього думала що в нашій країні є справедливість...Кілька днів назад я переконалась...Я була неправда. ..Коли забираючи документи, про закриття цієї трагедія , я прочитала так звану постанову...По- перше помилки при написанні ...По -друге свідченя тільки однієї особи...Яка повинна була разом зараз зі своїми друзмивав сидіти у в'язниці...по-третє події описані зовсім не так...Так як після зіткнення хлопці підбігли до мотоцикла і перше що вони зробили це відсунули мотоцикла до боку збивши з толку поліцію....побачивши що Славіком без свідомості вони втікли з місця злочину...приблизно через кілька хвилин після ДТП їхала машина в сторону Гущі...Вони побачивши хлопця вийшли з машини...В шоці побаченого чулись крики та мати...хлопці зразу викликами швидку ..Так як в Гущі є швидка вона мала б бути там за кілька хв...За певний час швидка прибула...Але ніде не вказано що мед персонал був в стані алкогольного сп'яніння....да він помер зразу на місці....Але що це за халатність така?!...А хлопці які спричинили ДТП хто знає чи визнали провину і вернулись на місце аварії чи то зразу подзвонили до впливових людей ...Але факт того вони вернулись назад. ..Але перед тим вони вчепили &quot;отрожатєлі&quot;...Бо коли сталась аварія то їх не було....прибула поліція вони давали свідчення ...Але довго плутаючись....то в них були телефони ...то небуло. ..Бо ж не вони викликали швидку....То вони махал ними...То ні....ну пізніше вже вони визнали єдину позицію і доказуваги що отрожатєлі в них були з самого початку а телефони сіли...Коли більше як через місяць прибули слідчі з Луцька і відтворювали події...да да...Це десь був кінець червня...мало того що погодні умови були не ті...Бо коли сталась аварія була темна хмарна пора...А при відтворенні подій небо було &quot;чистим&quot; без хмар...і місяць освідчував дорогу...Але тим не менше коли закрили отрожатєлі підводу було слабо видно при тому що місяць освідчував дорогу....да з отрожатілями було видно підводу....слабо ...Але видно...можливо я б і нічого не казала і не писала...Але коли прочитала постанову була в шоці ...чому не всіх свідчення зазначені?чому не вказано про халатність лікарів? Чому ніхто не брав свідчення в людей які викликали швидку...і які безпосередньо є свідками?чому в нашій країні вбивці на свободі....А людина яка нічому не винна ...мало того що загинула ...То й ще дотого її зробили винною..виною в своїй смерті....Я незнаю куди дивиться поліція...Як можна просто вірити людям....<br/>Чому всі переживають за людей які не визнали своєї винни ...нУ і що якщо в нього малі діти...переживуть. ..і дочекаються. ..<br/>Чому молода людина яка нічого не вкрала...ні кого не забила зараз лежить в труні і гніє. ..Як би не вони і наша держава(яка дозволяє красти ліси) він би отримав омріного і очікуваного диплома....почав би стройку ...Так як план давоно вже був готовий...заручився ...Так як заручини мали бути після вересня місяця...жив би і незнаю горя...А замість цього до нього друзі і родина ходить на могилу аби заспокоїти свою душу...Бо там реально лекше<br/>....і забуває про все...<br/>Ну і нехай перед державою вони чисті ... Бог все бачив...і не дивуватися якщо у них почнуться різні проблеми ...Як не в них то в їх дітей ...внуків...і це все буде заслужено....Хоча вони не винні що їх предки вбивці...