Члени виборчих дільничних комісій на виборах до Вишнівської ОТГ
Любомльська РВК оголосила рішення про утворення виборчих дільничних комісій, що діятимуть на виборах кандидатів в депутати та на голову Вишнівської ОТГ 30-го квітня.
ДІЛЬНИЦЯ №070599 (ВИШНІВ)
Голова комісії – Іщенко Тетяна Іванівна, 17.10.1967 р. н.,громадянка України, вища, за поданням РВК.
Заступник голови комісії – Дударчук Валентина Іванівна, 28.08.1961 р. н.,громадянка України, середня, організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».
Секретар комісії – Литвинюк Надія Федосіївна, 05.02.1955 р. н.,громадянка України, середня, за поданням РВК.
Члени комісії:
- Гінайло Людмила Миколаївна, 14.01.1978 р. н.,громадянка України, середня, від кандидата Міщук В.А.
- Глущук Світлана Іванівна, 17.12.1984 р. н.,громадянка України, вища, районної організації об’єднання «Самопоміч».
- Драган Оксана Володимирівна, 30.09.1976 р. н.,громадянка України, вища, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
- Костюк Любов Костянтинівна, 05.04.1964 р. н., громадянка України, середня, організації Радикальної партії Олега Ляшка.
- Лазарук Світлана Іванівна, 23.03.1975 р. н.,громадянка України, середня, від кандидата Удальцова Д.В.
- Ліщук Ольга Григорівна, 17.03.1986 р. н., громадянка України, вища, районної організації об’єднання «Самопоміч».
- Пінчук Світлана Володимирівна, 25.10.1990 р. н., громадянка України, вища, Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
- Чишій Надія Іванівна, 21.07.1962 р. н., громадянка України, середня, організації політичної партії «Народний фронт».
- Філь Андрій Арсентійович, 25.04.1979 р. н., громадянин України, середня, від кандидата Ситоносицької Т.К.
ДІЛЬНИЦЯ №070600 (КОЦЮРИ)
Голова комісії – Сачук Галина Миколаївна, 29.10.1949 р. н., громадянка України, середня, за поданням РВК.
Заступник голови комісії – Петрук Наталія Сергіївна, 25.04.1968 р.н., громадянка України, середня, організації політичної партії «Народний фронт».
Секретар комісії – Болтушкіна Оксана Валеріївна, 25.11.1979 р. н., громадянка України, середня, від кандидата Трофимука І.В.
Члени комісії:
- Вовк В’ячеслав Андрійович, 08.01.1974 р. н.,громадянин України, середня, районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.
- Капітанюк Ніна Іванівна, 09.01.1954 р. н.,громадянка України, загальна середня, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
- Костюк Людмила Григорівна, 18.08.1985 р. н.,громадянка України, середня, Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
- Коцура Оксана Мефодіївна, 29.06.1984 р. н., громадянка України, вища, «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».
- Мелюх Тамара Іванівна, 22.11.1959 р. н., громадянка України, середня спеціальна, за поданням РВК.
- Савош Світлана Григорівна, 16.02.1959 р.н., громадянка України, середня-спеціальна, за поданням РВК.
- Солодуха Надія Миколаївна, 13.01.1982 р. н., громадянка України, професійно-технічна, «Українського об’єднання патріотів УКРОП».
ДІЛЬНИЦЯ №070623 (ЛАДИНЬ)
Голова комісії – Власюк Галина Миронівна, 16.03.1961 р. н., громадянка України, вища, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови комісії – Гіль Надія Леонтіївна,08.12.1965 р. н., громадянка України, вища, Організації Політичної Партії «Об’єднання «Самопоміч».
Секретар комісії – Гіль Марія Миколаївна, 28.06.1996 р. н., громадянка України, середня спеціальна, Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
Члени комісії:
- Дубась Антоніна Василівна, 02.01.1965 р. н., громадянка України, освіта вища, від кандидата Руденчук В.В.
- Лебідь Людмила Іванівна, 24.02.1972 р. н., громадянка України, освіта середня спеціальна, Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
- Лемещук Жанна Григорівна, 08.10.1975 р. н. ,громадянка України, освіта середня, від кандидата Тютіна
- Марчук Ольга Миколаївна, 09.02.1973 р. н., громадянка України, освіта середня спеціальна, Радикальна партія Олега Ляшка.
- Мірчук Лариса Анатоліївна, 05.11.1970 р. н., громадянка України, освіта загально середня, Політичної партії «Народний фронт».
- Руденчук Вадим Сергійович, 19.09.1997 р. н., громадянка України,освіта вища, за поданням РВК
- Руденчук Валентина Віталіївна, 07.06.1961 р. н., громадянка України, освіта професійно технічна, Українське об’єднання патріотів «УКРОП».
ДІЛЬНИЦЯ №070624 (МОСИР)
Голова комісії – Фарима Валентина Іванівна, 12.10.1963 р. н., громадянка України, освіта вища, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови комісії – Дмитрук Ніна Володимирівна, 30.08.1970 р. н., громадянка України, освіта середня спеціальна, організація радикальної партії Олега Ляшка.
Секретар комісії – Місюк Алла Євгенівна, 16.11.1968 р. н., громадянка України, середня спеціальна, за поданням РВК.
Члени комісії:
- Киричук Ірина Анатоліївна, 10.10.1985 р. н., громадянка України, загально середня, Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
- Повшук Віктор Анатолійович, 11.03.1968 р. н., громадянин України, середня спеціальна, Всеукраїнське об”єднання «СВОБОДА».
- Дудік Раїса Ананіївна, 21.02.1968 р. н., громадянка Украни, загальна спеціальна, Українське обєднання патріотів – «УКРОП».
- Киричук Марія Іванівна, 23.02.1964 р. н., громадянка України ,вища, за поданням РВК
- Приступа Галина Оксентіївна, 28.12.1965 р. н., громадянка України, загально середня, кандидата Мисанюк Л.М.
- Кушнерук Олександр Олександрович, 04.12.1983 р. н., громадянин України, вища «Блоку Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ».
- Гарах Галина Павлівна, 14.01.1957 р. н., громадянка України, освіта вища, за поданням РВК.
ДІЛЬНИЦЯ №070628 (ОЛЕСЬК)
Голова комісії – Марчук Лариса Степанівна, 2.07.1964 р. н., громадянка України,вища,організація Радикальної партії Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Полезнюк Галина Володимирівна,10.07.1967 р.н., громадянка України, професійно-технічна, Українського об’єднання патріотів -«УКРОП».
Секретар комісії – Вендичанська Зоряна Олександрівна, 29.08.1988 р. н., вища, за поданням РВК.
Члени комісії:
- Вальчук Любов Олександрівна 19.03.1961 р.,вища,громадянин України,від кандидата Фірчук Н.К.
- Вітрук Алла Сергіївна30.03 1976р.,громадянин України,загальна-середня,від кандидата Ковальчука А.А.
- Гіль Галина Вікторівна24.01.1962р.,громадянин України,вища,
- Марчук Анатолій Іванович17.09.1962р.,громадянин України,середня-спеціальна,за поданням РВК
- Наумчик Людмила Миколаївна 06.10.1976р.,громадянин України,вища,»Блоку Петра Порошенка «Солідарність»
- Степанюк Лідія Іванівна 09.06 1952р.,громадянин України,вища,Оранізації Всеукраїнського обєднання «Батьківщина»
- Романюк Алла Миколаївна 11.03.1966р.,громадянин України,вища,за поданням РВК
- Трофімук Тамара Петрівна 10.05.1968р.,громадянин України,середня,від кандидата Стельмащука Р.В.
- Цвид Софія Василівна01.05.1966р.,громадянин України,вища,організації Політичної партії «Народний фронт»
ДІЛЬНИЦЯ № 070629 (ГЛИНЯНКА)
– Пилипчук Світлана Ігорівна, 10.02.1975р.н.,громадянин України,освіта середня спеціальна,Радикальна партія Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Ковальчук Ольга Анатоліївна., 08.02.1983р.н., громадянин України,освіта середня,Політична партія «Народний фронт».
Секретар комісії – Рудь Лідія Петрівна, 05.06.1967р.н.,громадянин України,освіта вища,за поданням РВК.
Члени комісії:
- Загура Тетяна Миколаївна – 22.05.1962р.н.громадянин України,освіта вища,Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
- Ковальчук Любов Іванівна – 05.11.1964р.н.,громадянин України,освіта загально середня, Всеукраїнське об’єднання «УКРОП».
- Макарук Жанна Олександрівна – 06.06.1996р.н.громадянин України,освіта середня,Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
- Куць Світлана Петрівна – 15.02.1978р.н.,громадянин України,освіта вища,Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
- Савош Валентина Петрівна – 08.09.1995р.н.,громадянин України,освіта загально середня,за поданням РВК.
- Терета Тамара Петрівна – 22.11.1983р.н.,громадянин України,освіта вища,від кандидата на сільського голову Зінчука О.А.
- Тимощук Василь Васильович –06.11.1977р.н. громадянин України,освіта середня,за поданням РВК
ДІЛЬНИЦЯ № 070636 (РАДЕХІВ)
Голова комісії – Загола Оксана Миколаївна , 01.07.1987р.н. громадянин України,освіта професійно технічна,Українське об’єднання «УКРОП».
Заступник голови комісії – Сорока Світлана Дмитрівна , 17.02.1957 за поданням РВК за поданням РВК р.н.,громадянин України,освіта вища, за поданням РВК .
Секретар комісії – Загола Світлана Леонідівна, 07.05.1986р.н.,громадянин України,освіта вища, Політична партія «Об’єднання «Самопоміч».
Члени комісії:
- Соломянюк Людмила Василівна – 23.03.1973р.н., громадянин України,освіта загально середня,Політична партія «Народний фронт».
- Бородчук Тетяна Михайлівна – 31.01.1982р.н., громадянин України,освіта середня спеціальна,Організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
- Котюк Олександр Іванович – 06.01.1989р.н., громадянин України,освіта вища, Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
- Романюк Микола Адамович – 18.01.1971р.н., громадянин України,освіта загально середня,від кандидата Романюка В.Д.
- Кудин Тетяна Василівна – 14.06.1964.р.н., громадянин України,освіта загально середня,Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
- Гнатюк Ольга Іванівна – 28.03.1964р.н., громадянин України,освіта вища,від кандидата Домаль Н.В.
- Хмель Олена Іванівна – 26.01.1978р.н.громадянин України,освіта професійно-технічна,Партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність».
- Кудин Анатолій Григорович – 08.02.1961р.н., громадянин України,освіта середня спеціальна,за поданням ТВК.
ДІЛЬНИЦЯ № 070637 (ВИЖГІВ)
Голова комісії – Дмитрук Володимир Петрович, 01.10.1974р.н.,громадянин України,освіта загальна середня, Політичної Партії «Народний фронт».
Заступник голови комісії – Міщук Галина Василівна, 17.11.1958р.н., громадянин України,освіта професійно технічна,за поданням РВК.
Секретар комісії – Савчук Тетяна Дмитрівна, 30.01.1976р.н. громадянин України,освіта загальна середня,Українське об’єднання «УКРОП».
Члени комісії:
- Міщук Надія Віталіївна- 15.09.1968 р.н. громадянин України,освіта середня спеціальна,Організація Радикальної Партії Олега Ляшка.
- Шнярук Ольга Володимирівна – 01.10.1971р.н., громадянин України,освіта загальна середня,Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
- Вавриш Олександр Олександрович – 03.10.1997р.н.,громадянин України,за поданням ТВК.
- Шишута Іван Іванович – 16.01.1957р.н., громадянин України,освіта вища,від кандидата Вавриш М.І.
- Пилипюк Наталія Олександрівна – 08.11.1990р.н., громадянин України,освіта вища,Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
- Алєксєйчук Людмила Володимирівна – 30.05.1974р.н., громадянин України,освіта вища, Партії «Блоку Петра Порошенка “Солідарність».
- Омельчук Марія Яківна – 23.08.1969р.н., громадянин України,освіта середня спеціальна,за поданням ТВК.
ДІЛЬНИЦЯ № 070638 (ЧМИКОС)
Голова комісії – Галайда Галина Іванівна, 22.08.1968р.н.,громадянин України,освіта середня спеціальна,Організація радикальної партії Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Корнелюк Леся Улянівна, 09.10.1968р.н.,громадянин України,загальна середня,за поданням ТВК.
Секретар комісії – Шишела Галина Іванівна, 06.09.1967р.н.,громадянин України,освіта вища,Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Члени комісії:
- Панасюк Володимир Іванович – 16.10.1963р.н. громадянин України ,освіта загальна середня, Політичної партії «Народний фронт».
- Стець Галина Миколаївна – 01.01.1960р.н. громадянин України,освіта середня спеціальна,Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
- Середа Ростислав Стахович – 16.10.1971р.н., громадянин України,освіта професійно технічна,Українське об’єднання патріотів «УКРОП».
- Денисюк Людмила Володимирівна – 09.04.1983р,громадянин України,освіта загальна середня,від кандидата Корнелюк Л.М.
- Денисюк Юрій Миколайович – 22.02.1990р.н.,громадянин України,освіта професійно технічна, Партії «Блоку Петра Порошенко «Солідарність».
- Мищук Людмила Іванівна – 29.05.1990р.н.громадянин України,освіта вища,
за поданням РВК. - Галайда Світлана Іванівна – 11.10.1972р.н.,громадянин України,освіта вища,за поданням РВК.
ДІЛЬНИЦЯ № 070639 (РИМАЧІ)
Голова комісії – Самолюк Ольга Іванівна, 04.06.1966р.н., громадянин України,освіта вища,за поданням ТВК
Заступник голови комісії – Козей Марія Вікторівна, 29.11.1973р.н., громадянин України,освіта вища,Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Секретар комісії – Васильчук Катерина Іванівна, 24.11.1971р.н., громадянин України,освіта вища,Політичної партії «Народний фронт».
Члени комісії:
- Васильчук Андрій Семенович – 09.01.1972р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
- Пилипчук Дмитро Георгійович – 15.05.1980р.н, громадянин України, освіта середня спеціальна,Українське об’єднання «УКРОП».
- Поземюк Микола Іванович – 19.12.1966р.н., громадянин України, освіта вища, від кандидата Гвізди В.О.
- Дудка Олена Станіславівна – 27.05.1991р.н., громадянин України, освіта вища, від кандидата Павлік Т.М.
- Горик Руслана Миколаївна – 16.08.1970р.н, громадянин України, освіта вища, Партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».
- Остапчук Валентина Іванівна – 08.06.1961р.н., громадянин України, освіта вища, Політична Партія «РОЗУМНА СИЛА».
- Бісюк Наталія Павлівна – 08.10.1976р.н., громадянин України, освіта вища, за поданням ТВК.
- Хабовець Татяна Анатоліївна – 16.06.1964р.н., громадянин України, освіта вища, за поданням ТВК.
- Козей Дмитро Вікторович – 28.10.1998р.н., громадянин України, освіта загально-середня, за поданням ТВК.
ДІЛЬНИЦЯ №070640 (БЕРЕЖЦІ)
Голова комісії – Сухецька Тетяна Василівна, 21.11.1969 р. н., громадянка України, вища, «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».
Заступник голови комісії – Сухецька Оксана Олександрівна, 07.11.1992 р. н., громадянка України, вища, за поданням РВК.
Секретар комісії – Дацюра Любов Степанівна, 18.05.1975 р. н., громадянка України,професійно-технічна, організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».
Члени комісії:
- Антипюк Марія Іванівна, 26.08.1982 р. н., громадянка України, вища, районної організації об’єднання «Самопоміч».
- Олексюк Наталія Василівна, 28.01.1976 р. н., громадянка України.
- Панасюк Лариса Анатоліївна, 20.11.1979 р. н., громадянка України, вища, Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
- Римша Віта Валеріївна, 19.01.1989 р. н., громадянка України, вища, організації політичної партії «Народний фронт».
- Сташук Галина Василівна, 18.05.1975 р. н., громадянка України, професійно – технічна, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
- Шевчук Ірина Вікторівна, 06.10.1975 р. н., громадянка України, вища, за поданням РВК.
- Хаінська Антоніна Сергіївна, 31.01.1998 р. н., громадянка України, середня, від кандидата Пилипчук С.П.
ДІЛЬНИЦЯ № 070650 (ШТУНЬ)
Голова комісії – Вихрук Ольга Миколаївна, 30.03.1975 р. н., громадянка України, вища, від кандидата Пікули Л.В.
Заступник голови комісії – Оліщук Юрій Миколайович, 06.05.1963 р. н., громадянин України, професійно-технічна, «Українського об’єднання патріотів УКРОП».
Секретар комісії – Корнелюк Ніна Іванівна, 13.01. р.н., громадянка України, вища, за поданням РВК.
Члени комісії:
- Байкевич Галина Володимирівна, 14.04.1970 р.н., громадянка України, середня.
- Забокрицька Олена Василівна, 13.08.1978 р. н.,громадянка України,загальна середня,від кандидата Абрамчук Г.О
- Міщук Ніна Михайлівна, 05.02.1975 р. н., громадянка України,вища, Організації Радикальної партії Олега Ляшка.
- Смолярчук Тетяна Василівна, 02.03.1982 р. н., громадянка України,вища, від кандидата Пікули Л.В.
- Сухецька Наталія Іванівна, 05.04.1990 р. н., громадянка України, загальна середня, організації політичної партії «Народний фронт».
- Степанюк Василь Сергійовий, 13.06.1962 р. н., громадянин України, вища, Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
- Подложнюк Наталія Миколаївна, 14.11.1992 р. н., громадянка України, середня, «Блоку Петра Порошенка«Солідарність».
ДІЛЬНИЦЯ №070651 (ВИСОЦЬК)
Голова комісії –Шигидін Валентина Іванівна, 22.05.1966 р. н., громадянин України, середня, організації політичної партії «Народний фронт» .
Заступник голови комісії – Шигідін Юрій Антонович, 13.06.1966 р. н., громадянин України, вища, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Секретар комісії – Бурець Наталія Антонівна, 02.09.1971 р. н., громадянка України, середня, від кандидата Криворучка І.М.
Члени комісії:
- Дзьобан Марія Володимирівна, 09.11.1981 р.н., громадянка України,середня, «Блоку Петра Порошенка«Солідарність»
- Жижко Сергій Миколайович, 09.03.1998 р. н., громадянин України,вища,за поданням РВК
- Кеда Олександр Володимирович, 15.11.1993 р. н., громадянин України,вища, за поданням РВК
- Лукашова Софія Василівна, 10.11.1991 р. н., громадянка України,середня, Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
- Лукашук Володимир Миколайович, 20.05.1972 р. н., громадянин України,загальна середня, організації «Українського об’єднання патріотів –«УКРОП»
- Собчук Зінаїда Григорівна, 04.041961 р.н., громадянка України, середня, від кандидата Теребухи Ю.В.
- Шигідін Роман Юрійович, 22.09.1995 р. н., громадянин України, середня, організації Радикальної партії Олега Ляшка
ДІЛЬНИЦЯ № 070652 (ЗАМЛИННЯ)
Голова комісії – Костюк Володимир Павлович, 20.10.1977 р. н., громадянин України, освіта вища, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови комісії – Дзьобан Тетяна Володимирівна, 29.10.1981 р. н., громадянин України, освіта загально середня, Політична партія «Народний фронт».
Секретар комісії – Симчук Олена Олександрівна, 04.08.1984 р. н.,громадянин України, освіта вища, за поданням ДВК.
Члени комісії:
- Сахалюк Світлана Олексіївна, 12.05.1974 р. н., громадянка України, освіта середня спеціальна, Організації радикальної партії Олега Ляшка.
- Гарбар Олег Петрович, 04.07.1972 р. н., громадянин України, освіта вища, Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
- Сахалюк Віталій Миколайович, 01.01.1977 р. н., громадянин України, освіта загально середня, «Українське об’єднання патріотів «УКРОП».
- Легеза Надія Петрівна, 22.02.1953 р. н., громадянка України, освіта вища, за поданням ТВК.
- Сахалюк Наталія Миколаївна, 10.03.1977 р. н., освіта вища, громадянка України, від кандидата Мацехи М.І.
- Симчук Вікторія Константинівна, 22.02.1997 р. н., громадянка України, освіта професійно технічна, Партія «Блок Петра
- Порошенка «Солідарність».
- Самодуєв Дмитро Валерійович, 22.01.1990 р. н., громадянин України, середня спеціальна, за поданням ТВК.
ДІЛЬНИЦЯ № 070653 (ТЕРЕХИ)
Голова комісії – Кеда Володимир Іванович, 08.09.1969р.н., громадянин України,освіта середня спеціальна,за поданням ТВК.
Заступник голови комісії – Ромах Надія Володимирівна, 28.02.1970р.н.,громадянин України,освіта загальна середня, Політична партія «Народний фронт».
Секретар комісії – Шигідін Тетяна Василівна, 30.05.1982р.н., громадянин України, освіта професійно технічна, Українське об’єднання патріотів «УКРОП».
Члени комісії:
- Ромах Олександр Васильович – 21.01.1966 р. н., громадянин України, освіта середня спеціальна, Радикальної Партії Олега Ляшка.
- Хомич Олександр Іванович – 15.09.1981 р. н., громадянин України, освіта середня, Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
- Жишко Андрій Миколайович – 29.10.1996 р. н., громадянин України, освіта вища, за поданням ТВК.
- Жишко Микола Миколайович – 27.05.1974 р. н., громадянин України, освіта загальна середня, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
- Водяницький Володимир Анатолійович – 17.03.1978 р. н., громадянин України, освіта загальна середня, від кандидата Жишко В.В.
- Спирин Михайло Михайлович – 18.10.1982 р. н., громадянин України, освіта середня спеціальна, Партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».
- Кеда Валентина Павлівна – 03.02.1966 р. н., громадянка України, освіта загальна середня, за поданням ТВК.